24.8. 2021

Na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije iščemo ljudi, ki bi bile pripravljeni nadomestiti zaposlene osebne asistence v času dopustov in bolniških odsotnosti. Iščemo ljudi, ki so pripravljeni zagotoviti vse storitve osebne asistence:
– storitve, namenjene osebni pomoči uporabnika (vključno z nego uporabnika)
– storitve, namenjene pomoči v gospodinjstvu in drugih dnevnih opravilih
– spremstvo
– pomoč na delovnem mestu in v izobraževalnem procesu
– pomoč pri komunikaciji.

Pomoč pri vsakdanjih opravilih

vir: Bing images

Nadomeščanje osebnih asistentov plačujemo v višini 7 EUR na uro, kadar gre za uporabnika, ki ne potrebuje nege in 10 EUR na uro, ko gre za uporabnika, ki potrebuje pomoč tudi pri negi.
Vse zainteresirane vabimo, da pokličete Brigito Kosi na telefon: 01 4700 257 ali pišete na naslov: brigita.kosi@zveza-slepih.si.