26.8. 2021

Vabimo vas na jesenski tečaj ročnih del, ki ga bo Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije organizirala v domu oddiha v Izoli in sicer med 20. septembrom 2021 in 22. septembrom 2021.
Prihod udeleženk v Izolo je možen že v nedeljo, 19. septembra 2021 od 17.30 dalje. Tečaj se bo zaključil v sredo, 22. septembra 2021 s kosilom.
Za vse udeleženke in morebitne spremljevalce je potrebno izpolnjevanje PCT pogoja.

Prispevek za prehrano in nastanitev na osebo znaša 15,00 EUR na dan. Strošek prevoza krijejo udeleženke same. Preostale stroške nastanitve ter stroške, ki bodo nastali v zvezi s predstavljenimi vsebinami krije ZDSSS. Zainteresirane udeleženke naj se prijavijo na priloženi prijavnici po pošti na naslov Zveze, Groharjeva cesta 2, 1000 Ljubljana ali po e-pošti na naslov polona.car@zveza-slepih.si. Za dodatne informacije lahko pokličete Polono Car na telefonsko številko 01 47 00 218 ali pišete na navedeni elektronski naslov.

Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest, najkasneje do torka, 14. septembra 2021.

Program srečanja: Program ročna dela SEP 2021

Prijavnica: Prijavnica- srečanje žensk