23.9. 2022

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije objavlja razpis za dodelitev do štirih denarnih pomoči za sofinanciranje študija in nastanitvenih možnosti slepim in slabovidnim študentom v obliki mesečnih štipendij iz Sklada Milice Abram.

Vzorec_pogodbe_2022-2023
NAVODILA_za_izpolnjevanje_vloge
Razpis_Sklad_Milice_Abram_2022-2023
VLOGA_za_uveljavitev_štipendije_ 2022-2023

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

Projekt LETS

ZDSSS sodeluje pri projektu Erasmus+ LETS, ki temelji na inkluziji in enakih možnostih s prenosom znanja in izkušenj tečajev jadranja za slepe ali slabovidne iz Italije v Slovenijo. Pri projektu sodelujejo slepi in slabovidni iz Italije in Slovenije.

logotip Ministrstva za javno upravo