19.5. 2022

V Zoom kavici, ki bo v petek, 20. maja 2022, bomo govorili o čebelarstvu ali apikulturi,b ter o svetovnem dnevu čebel, ki ga obeležujemo ta dan in še o marsičem pomembnem.
Gosta bosta:
– gospa Petra Peunik Okorn, iz Hiše kranjske čebele,
– gospod dr. Peter Kozmus, čebelar, raziskovalec, predsednik Sveta za čebelarstvo na Ministrstvu za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, podpredsednik mednarodne čebelarske organizacije APIMONDIA.
Kavico bo povezoval Dušan Brešar Mlakar.

Povezava do dogodka:
Meeting ID: 662 490 3847 Passcode: 917593

Logotip,20 maj, svetovni dan čebel

Vse prejšnje »kavice« si lahko ogledate:

Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavili vsi, ki si to želite. Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s petkovimi Zoom kavicami lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si .

Teden slepih in slabovidnih 2022

Prvi teden v juniju obeležujemo teden slepih in slabovidnih. Novice in dogodki