05.4. 2022

Vabimo vas na duhovni večer, ki ga pripravlja skupina za duhovno rast.

Večer bo potekal preko spletne povezave zoom v ponedeljek, 11. aprila med 19.30 in 21.30 uro. Gostja večera bo gospa Ana Romih, ki bo pričevala o svojem življenju, polnem preizkušenj, ki jih pogumno premaguje. V drugem delu večera pa bo p. Miha Sekolovnik daroval sveto mašo.

V kolikor se obnove želite udeležiti se prijavite najkasneje do ponedeljka, 11. aprila 2022 do 12. ure na naslov klicni.center@zveza-slepih.si oz. na telefonski številki 01 4700 244.

Zainteresiranim bomo povezavo poslali na e-naslov, najmanj pol ure pred srečanjem.

Pripravila: Sonja Pungertnik

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo