01.12. 2021

Vabljeni na Zoom kavico, kjer bomo gostili častnega člana ZDSSS in dolgoletnega ravnatelja Zavoda za slepo in slabovidno mladino (danes Iris) gospoda Staneta Florjančiča.

Dobimo se v petek 3.12. 2021 ob 10.00. Pogovor bo vodil Dušan Brešar Mlakar.

Povezava:
Meeting ID: 662 490 3847
Passcode: 917593
Vse prejšnje »kavice« si lahko ogledate:

Na fotografiji je oseba, ki drži skodelico kave in bere knjigo

Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavilivsi, ki si to želite. Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s petkovo Zoom kavico lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si .
Na ta naslov lahko pošljete tudi mnenja in ideje za bodoče petkove ZOOM kavice.

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo