17.5. 2021

Veseli smo, da so se epidemiološke razmere toliko izboljšale, da vas lahko povabimo na spomladanski tečaj ročnih del, ki ga bo Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije organizirala v domu oddiha na Okroglem in sicer med 30. majem 2021 in 2. junijem 2021.

Prihod udeleženk na Okroglo je v nedeljo, 30. maja 2021 možen od 17. ure dalje. Tečaj se bo zaključil v sredo, 2. junija 2021 s kosilom.
Podrobnosti glede same izvedbe tečaja, morebitnih dodatnih vsebin in informacije povezane s COVID-19, bodo prijavljene udeleženske prejele nekaj dni pred pričetkom tečaja, zato vas prosimo, da v prijavnici navedete točne kontaktne podatke.
Prispevek za prehrano in nastanitev za udeleženko znaša 15,00 EUR na dan. Strošek prevoza krijejo udeleženke same. Preostale stroške nastanitve ter stroške, ki bodo nastali v zvezi s predstavljenimi vsebinami krije ZDSSS.

Zainteresirane udeleženke naj se prijavijo na:  prijavnici po pošti (na naslov Zveze, Groharjeva cesta 2, 1000 Ljubljana) ali po e-pošti na naslov: polona.car@zveza-slepih.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete Polono Car na telefonsko številko 01 47 00 218 ali pišete na navedeni elektronski naslov.Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest, najkasneje do torka, 25. maja 2021.

Teden slepih in slabovidnih 2021

Prvi teden v juniju obeležujemo teden slepih in slabovidnih. Novice in dogodki