26.5. 2021

Na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije bomo 31.5.2021 s pričetkom ob 16:00 uri preko spleta organizirali predstavitev tehničnih pripomočkov.

Tehnične pripomočke bodo predstavljali:
– Boštjan Vogrinčič, Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije
– Urban Božičnik, Urbit d.o.o.
– Dušan Janković, Diopta d.o.o.
– Robert Hrovat Merič s.p.

Na dogodku bo prisoten tudi Štefan Kušar, tajnik Zveze.

Za več informacij pokličite na telefon: 01/4700-217 ali pišite na naslov: nastja.zlajpah@zveza-slepih.si.

Predstavitev bo potekala preko videokonferenčnega sistema Zoom na sledeči povezavi: https://zoom.us/j/94294607389?pwd=dGhJNEdISmpoR3BoUkJneWNtaktKdz09
Meeting ID: 942 9460 7389
Passcode: 005540

Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 15.00 in 16.00, torej pred začetkom.

Lep pozdrav!

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo