16.2. 2021

Na tokratni Zoom kavici bo tekla beseda o Radioamaterstvu med slepimi. Pogovarjali se bomo s predlagateljem teme Alešem Kuharjem ter Sabino Dermota in Darkom Kisovcem.
Pogovor bo povezoval Dušan Brešar Mlakar.

Dobimo se v petek 19. 2. 2021 ob 10.00.

Na fotografiji je oseba, ki drži skodelico kave in bere knjigo

Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s Petkovo Zoom kavico lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si. Na ta naslov lahko pošljete tudi mnenja in ideje za bodoče petkove ZOOM kavice.

Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavili vsi, ki si to želite.

Povezava:
Meeting ID: 896 8339 0315