16.10. 2019

Prvenstvo Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije je v izvedbi MDSSS Nova Gorica potekalo v soboto, 12. 10. 2019, v bazenu Hotela Cerkno v Cerknem.
Nastopili so člani MDSS Celje, Kranj, Nova Gorica ter Centra slepih športnikov Vidim cilj, ki so tekmovali v disciplinah prsno (50m), prosto (50m), hrbtno
(50m) in štafeta (4x25m).

 

Rezultati prvenstva ZDSSS v plavanju , Cerkno, 12. 10. 2019

 

50 m, prsno, moški

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Žiga JARKOVIĆ Vidim cilj 1:02:55 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 David BIZJAK GALE Vidim cilj 0:49:93 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Nejc ZARNIK Vidim cilj 1:07:95 1. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Matija BREGAR Vidim cilj 1:14:37 1. mesto
B1 Tomi PERIĆ Vidim cilj 2:01:33 2. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Luka PAVLIN Kranj 1:01:84 1. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B4 Andrej TEODOROVIĆ Nova Gorica 1:29:54 1. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 Marjan ZALOŽNIK Celje 0:45:31 1. mesto
B2 Janez CANKAR Kranj 0:47:16 2. mesto
B2 Beno VIRT Kranj 1:03:28 3. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Slavko MUHIČ Kranj 1:59:28 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Jože ZALOŽNIK Celje 0:51:16 1. mesto

 

50 m, prsno, ženske

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Jana FUHRER Celje 0:59:45 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Marija FRAS Celje 1:31:12 1. mesto

 

50 m, prosto, moški

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 David BIZJAK GALE Vidim cilj 1:10:34 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Nejc ZARNIK Vidim cilj 0:46:89 1. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 Marjan ZALOŽNIK Celje 0:37:07 1. mesto
B2 Janez CANKAR Kranj 0:53:83 2. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Robi CAKIČI Vidim cilj 1:20:81 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Jože ZALOŽNIK Celje 0:42:38 1. mesto

 

50 m, hrbtno, moški

Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Žiga JARKOVIĆ Vidim cilj 1:01:77 1. mesto

 

Štafeta, 4 x 25m, prosto

Ekipa Kategorija Ime PRIIMEK Dosežen čas Rezultat
Celje B3 Marija FRAS  

 

1:41:60

 

 

1
B3 Jože ZALOŽNIK
B2 Marjan ZALOŽNIK
B1 Jana FUHRER
Vidim cilj B1 Matija BREGAR  

 

1:48:70

 

 

2
B1 Žiga JARKOVIĆ
B2 David BIZJAK GALE
B3 Nejc ZARNIK
Kranj B2 Beno VIRT  

 

1:50:66

 

 

3
B1 Slavko MUHIČ
B2 Janez CANKAR
B3 Luka PAVLIN

logotip 100-letnica ZDSSS
Prijava v EIS




DOBRODELNOST

logotip 100-letnica ZDSSS

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni. Del odmere od dohodnine lahko namenite slepim in slabovidnim.
Več informacij

KNJIŽNICA SLEPIH IN SLABOVIDNIH MINKE SKABERNE

logotip Knjižnice slepih in slabovidnih
Počitniške kapacitete

fotografija gradiča na Okroglem
eBralec – sintetizator govora

logotip eBralec
REVIJA RIKOSS

logotip revije Rikoss
Luč v temi

logotip oddaje Luč v temi Že več kot četrt stoletja vsako drugo nedeljo ob 19. uri na Radiu Ognjišče oddaja o življenju in delu slepih in slabovidnih, ki jo pripravlja in vodi naša članica Sonja Pungertnik
PSI VODIČI

Sklep o kriterijih za dodelitev psa vodiča slepih: SKLEP Pravilnik o vsebini preizkusa psa vodiča slepih: PRAVILNIK
SOFINANCERJI

Programe in delovanje sofinancirajo:

logo FIHO

logo Ministrstva za kulturo

logo Ministrstva za delo

logo Mestne občine Ljubljana
SPLETNA STRAN JE DOSTOPNA VSEM

logotip IZVD
Sledite nam