07.9. 2017

Vabimo vas, da se nam pridružite na taboru Mavrica, ki bo potekal od 28.9.2017 do 1.10.2017 v domu oddiha Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije na Okroglem pri Kranju. Tabor je namenjen družinam s slepim ali slabovidnim otrokom z dodatnimi motnjami.

Na taboru bodo potekale individualne tiflopedagoške in nevrofizoterapevtske obravnave, imeli boste priložnost za pogovor z različnimi strokovnjaki, obiskali bomo živali, ustvarjali, se igrali, izmenjevali izkušnje ter aktivno preživljali čas ob druženju v naravi.

Udeleženci tabora plačajo prispevek za program v višini 10 EUR na družino na dan.

Na tabor se lahko prijavite do petka 15.9.2017. Prijavnice nam lahko posredujete na naslov Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije, Groharjeva 2, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti na naslov karolina.doltar@zveza-slepih.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete Karolino Doltar na 01 4700 224 ali pišete na zgornji elektronski naslov.

Na spodnjih povezavah si lahko prenesete prijavnico in program tabora:

Prijavnica Mavrica 2017

PROGRAM- TABOR MAVRICA