06.3. 2017

Podjetje Si.mobil se nenehno trudi prilagajati svojo ponudbo uporabnikom, tudi tistim s posebnimi potrebami. V sodelovanju z Zvezo društev slepih in slabovidnih Slovenije so pripravili posebno ponudbo za slepe in slabovidne.

Si.mobilova posebna ponudba, ki velja do 31.3.2017, vključuje  neomejeno govorno komunikacijo v Sloveniji, neomejena sporočila SMS in izjemno količino prenosa podatkov za naprednejši način komuniciranja. Vse to za samo 14,99 € mesečno.

Več si preberite na Si.mobilovi spletni strani: