13.6. 2022

Danes, 13.6.2022, je bil na Prvem programu Radia Slovenija objavljen pogovor novinarke Petre Medved s Polono Car, vodjo posebnih socialnih programov pri Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije. Govorili sta o vzrokih za albinizem, živeljenju z njijm in o stereotipih.

Prispevek lahko poslušate tuakj:

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo