13.5. 2022

Spoštovani starši, dragi otroci,

tudi letos bomo organizirali že tradicionalni tabor Bomo zmogli? Bomo, ja!, ki je namenjen slepim in slabovidnim osnovnošolcem in srednješolcem ter njihovim sorojencem.
Potekal bo od nedelje, 26.6.2022 do petka, 1.7.2022 v Domu oddiha ZDSSS na Okroglem pri Kranju.

Za otroke pripravljamo pestre vsebine. Veliko sproščenega druženja in smeha, zabavne in poučne aktivnosti, izlete, tematske delavnice in večere ter še mnogo drugega.
Poleg vsega naštetega je tabor namenjen tudi spodbujanju samostojnosti, novim znanjem, razvijanju socialnih veščin, krepitvi pozitivne samopodobe in razvijanju pozitivnega odnosa do slepote in slabovidnosti vseh udeleženih.

Na taboru bo za varnost, pomoč in dobro voljo otrok poskrbela ekipa prijaznih in usposobljenih prostovoljcev, zunanji izvajalci ter seveda strokovni delavci Zveze.

Udeleženci tabora Bomo zmogli?Bomo Ja! na Okroglem

Udeležba na taboru je za vse otroke brezplačna (vključuje namestitev v domu, polni penzion, vstopnine…).

Program tabora je v nastajanju in bo v dokončni obliki objavljen naknadno.

Kot prilogo k vabilu vam pošiljamo prijavnico, ki jo izpolnite najkasneje do srede, 15.6.2022 in jo pošljite Nastji Žlajpah na elektronski naslov nastja.zlajpah@zveza-slepih.si oziroma pokličite na telefonsko številko 01 4700 217, kjer boste dobili več informacij o taboru.
Prijavnica na tabor Bomo zmogli

Veselimo se srečanja z vami!