20.12. 2021

Ob 37. Slovenskem e-knjižnem sejmu je na Gospodarski zbornici Slovenije potekala predstavitev treh knjig v sodelovanju s Stanetom Padežnikom in Zvezo društev slepih in slabovidnih Slovenije.

Najprej je svojo najnovejšo knjigo z nasovom Brez slepomišenja predstavil Stane Padežnik. V njej so zajete trpke in vedre zgodbe slepih in slabovidnih.
Ob 100-letnici organiziranega delovanja slepih na Slovenskem sta sledili še predstvitvi zbornika Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije z naslovom Od točkopisa do e-bralca ter antologija slepih in slabovidnih kulturnikov z naslovom Kipi v nas hrepenenje.

Predstavitev knjig si lahko ogledate na spodnjem posnetku:

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo