23.3. 2021

Pomlad prihaja tudi v Petkovo Zoom kavico. Tokrat bo beseda tekla o 100 izletih po Sloveniji – brez avtomobila.

Na fotografiji je oseba, ki drži skodelico kave in bere knjigo

Z nami bosta Adela Anzeljc in Brigita Kosi, ki sta zbrali 20 zanimivih izletov po vsej Sloveniji. Spregovorili bodo tudi tisti, ki so izlete predlagali. Prepričani smo, da nam bo s skupnimi močmi uspelo zbrati 100 izletov po Sloveniji. Pogovor bo vodil Dušan Brešar Mlakar.
Dobimo se v petek 26. 3. 2021 ob 10.00.

Povezava: https://zoom.us/j/6624903847?pwd=YkF0Wk9YODVRUGh2UnplNTgzc3VCQT09
Meeting ID: 662 490 3847
Passcode: 917593

Vse prejšnje »kavice« si lahko ogledate na: https://www.youtube.com/channel/UCeJ5xkj6sLah5dGBlz2lIqA

Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavili vsi, ki si to želite.
Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s petkovo Zoom kavico lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si . Na ta naslov lahko pošljete tudi mnenja in ideje za bodoče petkove ZOOM kavice.

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo