02.3. 2021

Vabljeni na Petkovo Zoom kavico na kateri bomo govorili o Agnezi Zupan (1852-1918).

Na fotografiji je oseba, ki drži skodelico kave in bere knjigo

Učiteljici, borki za pravice žensk, donatorki slepim in slabovidnim in sestri Toma Zupana.
Dušan Brešar Mlakar se bo pogovarjal z gospo Miro Novak, ki je dolga leta delala kot vodnica po poti kulturne dediščine v občini Žirovnica in bila oskrbnica domačij Finžgarja, Prešerna in Čopa!
Dobimo se v petek 5. 3. 2021 ob 10.00.
Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s petkovo Zoom kavico lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si
Na ta naslov lahko pošljete tudi mnenja in ideje za bodoče petkove ZOOM kavice.

Opozarjamo na nov link!
Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavili vsi, ki si to želite.
Povezava: https://us02web.zoom.us/j/5319372181?pwd=SkMyU2lURmJHMFdzWTlRdTBlY1BxZz09
Meeting ID: 531 937 2181
Passcode: 493030

Projekt INFORMATIZACIJA ZDSSS

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije skupaj s partnerjema MDSS Celje in Kranj izvaja projekt Informatizacija ZDSSS , ki ga sofinancira Minisrstvo za javno upravo iz Sklada NVO.

Več informacij o projektu

logotip Ministrstva za javno upravo