11.2. 2021

Pomlad, čas ponovnega začetka in rasti, je tako rekoč pred vrati. Čas rasti pa se ne dogaja le v naravi. Še kako pomemben je tudi v naših življenjih. Pomembno je, da se znamo ustaviti in pogledati vase.

Rože, ki poganjajo iz zemlje prekrite s snegom

Zato na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije pripravljamo postne duhovne večere, ki jih bo vodila Sonja Pungertnik. Potekali bodo ob petkih od 19. 2. do 9. 4. 2021 od 17. do 18.30 ure preko zoom-a.
Naslonili se bomo na Sveto pismo in ob izbranih evangelijih razmišljali o tem kako nam lahko le-ti pomagajo na naših življenjskih poteh. Vabimo vas, da se nam pridružite na tem potovanju – k sebi.

Če se nam želite pridružiti ali če potrebujete dodatne informacije nas pokličite v klicni center na telefon: 01 4700 244 ali pa nam pišite na e-naslov: klicni.center@zveza-slepih.si

Že več kot četrt stoletja vsako drugo nedeljo ob 19. uri na Radiu Ognjišče oddaja o življenju in delu slepih in slabovidnih, ki jo pripravlja in vodi naša članica Sonja Pungertnik