09.2. 2021

Tokratni gost Petkove Zoom kavice bo etnolog, umetnostni zgodovinar in publicist prof. dr. Janez Bogataj.
Pogovarjali se bomo o njegovem prastricu Franu Saleškemu Finžgarju, ki je avtor drame Naša Kri – to je prve knjige, ki je bila prepisana v brajico, in katerega 150. letnico rojstva praznujemo te dni.

Pogovor bo povezoval Dušan Brešar Mlakar.
Dobimo se v petek 12. 2. 2021 ob 10.00.

Vprašanja in predloge, ki vas zanimajo v zvezi s petkovo Zoom kavico lahko pošljete na dusan.bresar@zveza-slepih.si
Na ta naslov lahko pošljete tudi mnenja in ideje za bodoče petkove ZOOM kavice.
Za tiste, ki imate težave s prijavo, bo na voljo pomoč po telefonu na številki: 01 47 00 250 (Rok) in sicer med 9.00 in 10.00, torej pred začetkom. Upamo, da se boste lahko prijavili vsi, ki si to želite.

Povezava:
Meeting ID: 896 8339 0315
Passcode: 493030

Že več kot četrt stoletja vsako drugo nedeljo ob 19. uri na Radiu Ognjišče oddaja o življenju in delu slepih in slabovidnih, ki jo pripravlja in vodi naša članica Sonja Pungertnik