09.6. 2020

V tednu slepih in slabovidnih, ki ga obeležujemo v 1. tednu junija, ste se lahko pridružili akciji: KORAK na kvadrat.

S to akcijo smo želeli:
– Povezati slepe, slabovidne in videče za dober namen.
– Spodbuditi ljudi, da naredijo nekaj dobrega zase in še za nekoga.
– Zbrati sredstva za kvalitetnejše delovanje in izvajanje programov Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije.

Nekaj utrinkov iz akcije KORAK na kvadrat.

sodelujoči 1 korak^2Sodelujoči 4 Korak^2Sodelujoči 3 Korak^2Sodelujoči 2 Korak^2Sodelujoči 5 Korak^2

Nekaj misli:

Napis: Korak na kvadrat. Svet ni le črn in bel. Ni le za tistev sredini in za tiste na robu družbe. Svet je za nas vse. Če vsakdo naredi majhno spremembo, se lahko veliko spremeni. Če se skupaj zazremo v prihodnost, smo lahko sprememba tudi mi.

Srečno KORAK2 vsak trenutek in ob vsakem koraku!

Lars Pleško in Alenka Logar Pleško

Za cilj si vedno postavi luno. Če ti ne uspe, se še vedno lahko znajdeš med zvezdami.

Nagradno žrebanje:

Smo izvedli 9.6.2020 ob 12. uri prek stream-a. Spremljate ga lahko na tukaj:

koledar