28.11. 2019

Člane Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije obveščamo, da bomo organizirali nadaljevalni tečaj za uporabo pametnega telefona in sicer tečaj za slepe in tečaj za slabovidne v prostorih naše knjižnice na Kotnikovi 32 v Ljubljani, dne 16.12.2019 s pričetkom ob 10. uri.

Udeleženci tečaja prinesejo s seboj lastno opremo (pametni telefon).

Program tečaja bo zajemal delo z aplikacijami s pametnim telefonom Apple in s telefoni, ki uporabljajo operacijski sistem Android.

Prevozne stroške krijejo udeleženci sami.

Prijave udeležencev pričakujemo na mail bogdan.saksida@zveza-slepih.si do vključno 11.12.2019.