02.10. 2019

Primorski tehnološki park in MDSS Nova Gorica pripravljata dogodek Ustvari svojo prihodnost. Dogodek je namenjen razvijanju podjetniških veščin, podjetniške kulture in razvoju idej z namenom ustanavljanja novih podjetij.

Dogodek bo potekal od 28. 10. do 30. 10. 2019.
Delavnice »startup izziv« bodo potekale od cc. 8.30 do 15.30.
Za bivanje, prevoz in strokovno podporo bo poskrbljeno.

Vsi, ki vas udeležba na tem dogodku zanima, nam to sporočite do petka 4.10.2019 do 10.00 ure na mail: brigita.kosi@zveza-slepih.si. Obvestilo lahko posredujete tudi slepim in slabovidnim prijateljem, za katere menite, da bi jih to zanimalo.

Na Zvezi slepih in slabovidnih Slovenije želimo oblikovati mailig listo oz. skupino iskalcev zaposlitve, preko katere bi lahko pošiljali zanimiva obvestila, vabila…
V okviru te skupine želimo slepim in slabovidnim iskalcem zaposlitve omogočiti tudi izmenjavo izkušenj. Zato vse tiste, ki bi se radi priključili prosimo, da nam to sporočite.
Za vse dodatne informacije smo dosegljivi na zgornjem mailu in na telefonski številki: 01 / 4700 244.