16.10. 2019

Prvenstvo Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije je v izvedbi MDSSS Nova Gorica potekalo v soboto, 12. 10. 2019, v bazenu Hotela Cerkno v Cerknem.
Nastopili so člani MDSS Celje, Kranj, Nova Gorica ter Centra slepih športnikov Vidim cilj, ki so tekmovali v disciplinah prsno (50m), prosto (50m), hrbtno
(50m) in štafeta (4x25m).

 

Rezultati prvenstva ZDSSS v plavanju , Cerkno, 12. 10. 2019

 

50 m, prsno, moški

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Žiga JARKOVIĆ Vidim cilj 1:02:55 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 David BIZJAK GALE Vidim cilj 0:49:93 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Nejc ZARNIK Vidim cilj 1:07:95 1. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Matija BREGAR Vidim cilj 1:14:37 1. mesto
B1 Tomi PERIĆ Vidim cilj 2:01:33 2. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Luka PAVLIN Kranj 1:01:84 1. mesto

 

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B4 Andrej TEODOROVIĆ Nova Gorica 1:29:54 1. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 Marjan ZALOŽNIK Celje 0:45:31 1. mesto
B2 Janez CANKAR Kranj 0:47:16 2. mesto
B2 Beno VIRT Kranj 1:03:28 3. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Slavko MUHIČ Kranj 1:59:28 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Jože ZALOŽNIK Celje 0:51:16 1. mesto

 

50 m, prsno, ženske

od 19 do 39 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Jana FUHRER Celje 0:59:45 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Marija FRAS Celje 1:31:12 1. mesto

 

50 m, prosto, moški

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 David BIZJAK GALE Vidim cilj 1:10:34 1. mesto

 

do 18 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Nejc ZARNIK Vidim cilj 0:46:89 1. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B2 Marjan ZALOŽNIK Celje 0:37:07 1. mesto
B2 Janez CANKAR Kranj 0:53:83 2. mesto

 

od 40 do 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Robi CAKIČI Vidim cilj 1:20:81 1. mesto

 

nad 55 let
Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B3 Jože ZALOŽNIK Celje 0:42:38 1. mesto

 

50 m, hrbtno, moški

Kategorija Ime Priimek Ekipa Dosežen čas Uvrstitev
B1 Žiga JARKOVIĆ Vidim cilj 1:01:77 1. mesto

 

Štafeta, 4 x 25m, prosto

Ekipa Kategorija Ime PRIIMEK Dosežen čas Rezultat
Celje B3 Marija FRAS  

 

1:41:60

 

 

1
B3 Jože ZALOŽNIK
B2 Marjan ZALOŽNIK
B1 Jana FUHRER
Vidim cilj B1 Matija BREGAR  

 

1:48:70

 

 

2
B1 Žiga JARKOVIĆ
B2 David BIZJAK GALE
B3 Nejc ZARNIK
Kranj B2 Beno VIRT  

 

1:50:66

 

 

3
B1 Slavko MUHIČ
B2 Janez CANKAR
B3 Luka PAVLIN

Prijava v EIS




Dobrodelnost

Nič vas ne stane, da ste dobrodelni. Del odmere od dohodnine lahko namenite slepim in slabovidnim. Uporabite sledeč obrazec.
KNJIŽNICA SLEPIH IN SLABOVIDNIH MINKE SKABERNE

eBralec – sintetizator govora

Zadnje objave

REVIJA RIKOSS

PSI VODIČI

Sklep o kriterijih za dodelitev psa vodiča slepih: SKLEP Pravilnik o vsebini preizkusa psa vodiča slepih: PRAVILNIK
SOFINANCERJI

Programe in delovanje sofinancirajo:

SPLETNA STRAN JE DOSTOPNA VSEM

Sledite nam