03.9. 2019

Vabimo vas, da se nam pridružite na OVIRANtlonu, ki se bo odvijal 19.9.2019 med 10.00 in 17.00 uro na Kongresnem trgu.
OVIRANtlon je triatlon z ovirami, s katerimi se osebe z oviranostmi srečujejo v vsakdanjem življenju.

Dogodek organizira Svet za odpravljanje arhitekturnih in komunikacijskih ovir Mestne občine Ljubljana (SOAKO) skupaj z Zvezo društev slepih in slabovidnih Slovenije, Društvom paraplegikov ljubljanske pokrajine, Zvezo društev gluhih in naglušnih Slovenije, Odprte hiše Slovenije ter Ljubljanskim potniškim prometom LPP.

Promocijski video: