26.9. 2019

Zveza društev slepih in slabovidnih Slovenije organizira jesenski tečaj ročnih del, ki bo potekal v Domu oddiha Zveze na Okroglem od petka, 18. oktobra 2019 s pričetkom ob 10. uri, do nedelje 20. oktobra 2019, z zaključkom ob 13. uri.

Prihod udeleženk na Okroglo je možen že v četrtek, 17. oktobra 2019 od 18. ure dalje. Kot je že v navadi se udeleženke lahko v četrtek naročijo na večerjo.
Vse udeleženke tečaja prosimo, da s seboj prinesejo svoj šivalni pribor in material ter z nami podelijo svoje izkušnje na področju ročnih del.
Prispevek za prehrano in nastanitev za udeleženko znaša 15,00 EUR na dan. Strošek prevoza krijejo udeleženke same. Preostale stroške nastanitve ter stroške, ki bodo nastali v zvezi s predstavljenimi vsebinami krije ZDSSS.

Zainteresirane udeleženke naj se prijavijo na priloženi prijavnici po pošti na naslov Zveze, Groharjeva cesta 2, 1000 Ljubljana ali po e-pošti na naslov polona.car@zveza-slepih.si.
Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest, najkasneje do petka, 11. oktobra 2019.

Za dodatne informacije lahko pokličete Polono Car na telefonsko številko 01 47 00 218 ali po e-pošti polona.car@zveza-slepih.si.

Prijavnica