06.2. 2019

Na osnovi pobude Programskega odbora za problematiko programskih vsebin za invalide pri RTV Slovenija naprošamo slepe in slabovidne člane, da izpolnijo kratko anketo o storitvi zvočnih podnapisov pri informativnih televizijskih programih RTV Slovenija:

Izpolnite anketo

Zbrane podatke bomo posredovali odboru za problematiko programskih vsebin za invalide na RTV Slovenija, kjer bi radi preverili ali je nova storitev za slepe in slabovidne uporabnike na volju pri vseh televizisjkih operaterjih oziroma v kolikšni meri je ta storitev v uporabi.