05.12. 2018

Obveščamo vas, da bo Zveza društev slepih in slabovidnih pripravila tečaj iz mobilnosti in spremljanja slepih in slabovidnih za potrebe prijave na razpis Zavoda za zdravstveno zavarovanje za vaditelje psov vodičev pri ZZZS, ki je objavljen na spletni strani :

Tečaj bomo izvedli v soboto dne 22.12.2018 s pričetkom ob 9:30 v prostorih Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije, Groharjeva 2, 1000 Ljubljana.
Vaše prijave sprejemamo do 12.12.2018 na elektronski naslov : bogdan.saksida@zveza-slepih.si
Po tem datumu bomo vsem prijavljenim poslali položnice za kotizacijo na tečaju.

Pes vodnik

Kotizacija za udeležbo je odvisna od števila prijavljenih in znaša za:
1-3- osebe 200 €
4-6 oseb 180€
Za 7 in več oseb 150 €

Zadnji rok za plačilo kotizacije je 19.12.2018
V pričakovanju vaše prijave vas lepo pozdravljamo.

Zadnje objave