13.8. 2018

Posredujemo vam vabilo odbora Planinstvo za invalide/OPP pri Planinski zvezi Slovenije, kjer vabijo vodnike na usposabljanje:

Planinstvo za invalide/OPP je usposabljanje za vse, ki želijo nadgraditi svoje znanje in izkušnje. Namen usposabljanja je opremiti slušatelje z znanjem, da bodo na bazi inkluzije invalida/OPP kvalitetno vodili.
Usposabljanje bo potekalo med 7. in 9. septembrom 2018 na Planinskem domu na Uštah – Žerenk (PD Moravče).

Program usposabljanja:

• 19 ur zanimivih strokovnih, interaktivnih predavanj,
  • strokovni predavatelji, ki imajo stik s prakso,
  • z roko v roki s prakso – inkluzijski pohod,
  • 3 dni gostoljubja v planinskem domu na Uštah,
  • potrdilo o prisotnosti.

Prijavo pošljite na priloženi prijavnici na naslov: Planinska zveza Slovenije, Ob železnici 30 a, 1000 Ljubljana,
najkasneje do 27. avgusta 2018 ali do zapolnitve prostih mest (25). Soudeležba znaša 40 €.

Več informacij v priponkah:

Vabilo_usposabljanje september 2018

Urnik usposabljanje planinstvo za invalide september 2018