31.5. 2018

V nizu praznovanj ob 100-letnici Knjižnice slepih in slabovidnih Minke Skaberne ter ob obeležitvi tedna slepih, smo v sredo, 30. maja 2018 v knjižnici odprli slikarsko razstavo Rezke Arnuš, članice MDSS Novo mesto.

Razstava nosi naslov »Ko ugašajo barve« in je na ogled do konca avgusta.

S petjem in igranjem so program obogatili otroci iz Centra IRIS. Zbrane sta nagovorila Matej Žnuderl, predsednik Zveze ter Janez Kermc, član UO Zveze ter predsednik MDSS Novo mesto.

slikarka Rezka Arnuš. V ozadju sta sliki z naslovom Kolpljanjke 1 in 2Slika Rezke Arnuš z naslovom Mir, ljubezen, dobrotaSlikarka Rezka Arnuš in predsednik ZDSSS Matej Žnuderludeleženci otvoritve slikarske razstave. V ospredju predsednik MDSS NM, Janez Kermc

SPLETNA STRAN JE DOSTOPNA SLEPIM IN SLABOVIDNIM