29.6. 2016

Na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije v letošnjem poletju pripravljamo teden zanimivih doživetij v Ljubljani za osnovnošolce (slepe, slabovidne in videče). Aktivnosti bodo potekale vsak dan od 8.30 do 14.30 ure.

V tem tednu želimo, da bi otroci:
– aktivno preživeli nekaj prostega časa v naravi,
– z vsemi čutili doživeli Ljubljano, zeleno prestolnico,
– pridobili nove izkušnje,
– imeli priložnost za prijetno druženje z vrstniki,
– premagali kakšen predsodek do slepote in slabovidnosti.

Pred začetkom in po kocu aktivnosti bo glede na potrebe organizirano varstvo otrok, in sicer od 7.30 in do 15.30 ure.

Aktivnosti sofinancira MOL in so za otroke s stalnim prebivališčem v MOL brezplačne.

Za udeležbo na aktivnostih je OBVEZNA PRIJAVA. Za prijave in več informacij nas pokličite med 9.00 in 12.00 uro na telefon: 01 4700 224 ali nam pišite na e – naslov: karolina.doltar@zveza-slepih.si.

Več informacij:
Začuti zeleno Ljubljano – program